Стоматологічна хірургія
Стоматологічна хірургія дозволяє лікувати та відновлювати здоров'я ротової порожнини, яке так важливе для кожного. Готові забезпечити вам найкраще для вашої усмішки!
Стоматологічна хірургія: сучасні можливості відновлення усмішки
Кожен випадок є унікальним, тому рекомендації зубного хірурга визначаються індивідуально під кожного пацієнта. Велика увага приділяється забезпеченню безпеки та комфорту пацієнта під час проведення процедур, оскільки вони виконуються у дуже чутливій та складній області - порожнині рота та обличчя.
- видалення або втрата зубів;
- пошкодження або травми щелепи;
- захворювання ясен;
- аномалії прикусу.
Звертатися за послугами стоматологічної хірургії варто у таких випадках:
Після процедури: уникайте фізичних навантажень у період реабілітації, утримуйтеся від тютюнопаління та відвідуйте лікаря на контрольні огляди.
Питання, які можуть вас зацікавити
🤔 Яка підготовка до видалення зуба мудрості?
Діагностика (рентген або КТ), опитування про стан здоров'я пацієнта. Бажано перед прийомом не вживати алкогольних напоїв, не бути голодному, уникати препаратів, що підвищують тиск. І, головне, бути в гарному настрої та не хвилюватись, адже процедура швидка та безболісна.
❌ Які протипоказання до операції видалення зуба?
Протипокази до видалення зуба наступні:
- 1. захворювання крові;
- 2. психічні розлади;
- 3. період вагітності (1 та 3 триместри);
- 4. загострення інфекційних захворювань;
- 5. протягом щонайменше 6 місяців після інфаркту міокарду.
🤓 Чи потрібно видаляти зуби мудрості?
Зуби мудрості видаляють по наступних причинах:
- 1. По ортодонтичних показах.
- 2. Ретиновані зуби.
- 3. Якщо зуби зруйновані карієсом.
- 4. Були зламані.
- 5. При неправильному розташуванні в роті та дефіциті місця в зубному ряді.
🙋 Коли ростуть зуби мудрості?
Зуб мудрості (8-зуб або третій моляр) зазвичай прорізується у віці 18-25 років. Інколи раніше, а інколи й пізніше. А якщо не прорізується взагалі, тоді їх називають ретинованими.
💉 Який процес видалення зуба мудрості?
Якщо зуб мудрості знаходиться не під слизовою, тоді видалення відбувається як звичайне. Якщо зуб знаходиться під слизовою або нахилений в кістці, тоді лікар робить розріз і розділяє його на частинки, щоб краще дістати.
🤒 Яка реабілітація після видалення зуба мудрості?
Після видалення зуба мудрості може бути набряк, біль і підняття температури, який триватиме до 3 днів. Відновлення після видалення триватиме 5-7 днів.
✔️ Які показання до операції видалення зуба?
Атипово розміщені зуби, ретеновані зуби. Якщо зуб зруйнований карієсом, при сильному руйнуванні зв'язочного апарату, періодонтит, його ускладнення та неможливість його лікування. Травма зуба з його екстракцією.
📊 Які етапи видалення зуба?
Знеболення (анестезія), накладання інструменту та видалення зубознеболення (анестезія), накладання інструменту та видалення зуба.
👀 Які етапи загоєння лунки видаленого зуба?
Через 15 хвилин після видалення утворюється згусточок крові, якого не потрібно забирати. Через 4-8 днів лунка зуба заповнюється грануляційною тканиною. Через 2 тижні відбувається повна епітелізація лунки. Повністю заживає.
📋 Які рекомендації після видалення зуба?
1. Не вживати їжу протягом 2 годин, не можна травмувати та чистити лунку самостійно, застосування холодних компресів в перші 3 години після видалення зуба, дотримання ретельних правил гігієни ротової порожнини, в першу добу не полоскати рот. 2. По рекомендації лікаря робити ванночки з антисептиком або ромашкою на другий день. Приймати препарати в тих дозуваннях, в яких прописав Ваш лікар. Відвідування хірурга стоматолога для огляду в назначений термін. 3. Не можна відвідувати сауну, солярій, приймати гарячу ванну протягом 3 днів. 4. Виключити вживання алкоголю на період загоєння рани. Відмовитись від куріння. Якщо відмовитись не виходить, потрібно обмежити кількість до 5 сигарет в день. Також в перші дні обмежити фізичні навантаження.
😷 Як проходить реабілітація після видалення кісти зуба?
Протягом 1-2 днів після видалення кісти може спостерігатися набряк, почервоніння, болючість. Потім все нормалізується.
🦷 Чи потрібно видаляти корінь зуба?
Корінь зуба видаляється якщо:
- 1. під час травми зуб повністю або частково втратили;
- 2. корінь зуба знаходиться нижче рівня ясен;
- 3. в разі запальних процесів, деформацій в корені та ускладнені карієсу.
Стоматологічна хірургія
Відновимо вашу усмішку з досвідченими хірургами
Атипове видалення зубів мудрості
Оперативне та безпечне видалення зубів мудрості
Імплантація зубів
Повернемо втрачену якість життя та природній вигляд вашій усмішці
Наші лікарі
Наші щасливі клієнти
Ваші щасливі усмішки - це те, задля чого ми покликанні. Наші клієнти поділились своїми щирими емоціями після курсу лікування брекет-системою